נעים להכיר

אני שירי הלר שוורץ, מתכננת ומעצבת פנים, בעלת סטודיו בוטיק לעיצוב פנים בתל אביב, מומחית לתכנון ועיצוב חללי מגורים ועבודה. אני בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים B. DESIGN, בוגרת המכון האקדמי טכנולוגי  (HIT) משנת 2004. אני חיה ונושמת את עולם עיצוב הפנים כבר 20 שנים מאז שסיימתי את לימודיי ועבדתי בתחום כשכירה וכפרילאנסרית. כיום אני בעלת סטודיו בוטיק מצליח לעיצוב פנים הפועל כבר 14 שנים.

שיטת העבודה בסטודיו מתבצעת בהתאמה אישית תוך הסתכלות עמוקה ורחבה, בדרך המבוססת על מודל ייחודי שפיתחתי. המודל מאפשר יצירה של פרוייקט המותאם באופן האופטימלי לכל לקוח, כאשר בבסיסו יכולת אבחון עמוק תוך הסתכלות הוליסטית, כך שאף בית או חלל עבודה שאני מייצרת לא דומה לאחר. אני מתכננת ומעצבת בתים וחללים שמשקפים את בעליהם ומותאמים לסגנון החיים שלהם בעזרת תהליך שיפוץ ייחודי בשיטה גמישה, מכילה ומותאמת אישית לכל לקוח וללוחות הזמן שלו.

במהלך 14 השנים האחרונות כעצמאית תכננתי ועיצבתי למעלה מ-250 פרוייקטים מגוונים ושונים לאנשים שאוהבים ומעריכים עיצוב, נוחות, פרקטיקה, לחיות את החיים הטובים ובעיקר להרגיש בבית.

הבית שלנו הוא אנחנו, הוא מגדיר אותנו מעמקי נשמתנו. אני מאמינה שלבית שלנו, המקום בו אנחנו נמצאים לא מעט מהיום, יש השפעה רבה מאוד על התפקוד, התחושות והרגשות שלנו.

כי בית הוא לא מקום, בית הוא תחושה והרגשה עמוקה שגורמת לנו להרגיש בבית.

המומחיות שלי היא שיפוצים רחבים ומלאים, משלב התכנון האדריכלי, ניהול הפרוייקט ועד העיצוב, בחירת החומרים, מקסום והלבשת החלל עד החשיבה על הפרטים הקטנים ביותר. ההסתכלות שלי על הלקוח וההתאמה של החלל עבורו תמיד נעשית דרך משקפיים של אינטליגנציה יצירתית ומכילה, המשלבת תפיסה ניהולית, מאבחנת וחוקרת וכל זה בתהליך שמלווה בהרבה הנאה ותשוקה גדולה למקצוע שלי.

מוזמנים לחלום איתי וביחד נגשים עבורכם את החלום!